InfrasaunaEurope s.r.o.

Data

 

Rendelje termékeinket forródrótunkon egész héten, akár szombaton vagy vasárnap is!
00 421 948 885 848      00 421 948 885 682

 

Výhody infrasauny v porovnaní s tradičnou saunouPriaznivá teplota:Používanie infračervenej kabíny je oveľa príjemnejšie, lebo na dosiahnutie priaznivých účinkov postačuje nižšia teplota 40-60 oC. Pokožka a tkanivá pod pokožkou nie sú vystavené nadmerne vysokej teplote, nakoľko lúče prenikajú hlboko pod pokožku do tkanív tela, a tak teplo, ktoré sa viac približuje normálnej telesnej teplote, vyvíja účinky z vnútra smerom von.


Účinnejšia detoxikácia: Potenie je približne trikrát intenzívnejšie ako v prípade tradičnej sauny, pričom sa pot vylučuje z hlbších tkanív tela, vďaka čomu je detoxikačný účinok 20-60-násobný.


Väčšia účinnosť pri formovaní tela a redukčných diétach: v prípade infrasauny spálime rovnaké množstvo kalórií za 2,5-krát kratší čas. Ak toto zariadenie používame 30 minút, môžeme odbúrať približne 900 kilokalórií, čo zodpovedá asi 15 kilometrovému behu. Trvalým používaním infrasauny alebo jej používaním formou kúry docielime rozpustenie tukových vankúšikov, spevnenie svalstva a ideálne vyformovanie postavy.


Využitie v kozmetike: zlepšuje prekrvenie pokožky, pokožku očistí od nečistôt a odumretých buniek. Vďaka vyčisteniu pórov a regenerácii buniek pokožka omladne o 5-10 rokov.

Prevencia ochorení: posilnenie imunitného systému je omnoho účinnejšie. Ľahšie zabránime prepuknutiu alergie, prechladnutiu, chrípke a iným ochoreniam. Ak by sme predsa ochoreli, liečba trvá kratšie.


Liečba: najlepšie výsledky sa dosahujú pri liečbe nasledujúcich chorôb: rôzne reumatické ochorenia, ochorenia svalov a kĺbov, dlhodobé bolesti v oblasti chrbta (lumbágo, ischias, bolesti chrbta a krížov, stuhnutie krku), chorobné zmeny kĺbov, stuhnuté ramená, resp. súbor príznakov objavujúcich sa na pleciach-ramenách, stuhnutie svalov, prechladnutie, alergia, zápaly dutín a iné zápaly, ochorenia dýchacích ciest, bronchiálna astma, chronický zápal priedušiek. 


 

Rendelje termékeinket forródrótunkon egész héten, akár szombaton vagy vasárnap is!
00 421 948 885 848      00 421 948 885 682