InfrasaunaEurope s.r.o.

Data

 

Rendelje termékeinket forródrótunkon egész héten, akár szombaton vagy vasárnap is!
00 421 948 885 848      00 421 948 885 682

Doterajšie skúsenosti naších zákazníkovFormovanie postavy: viditeľné zlepšenie stavu celulitídy, plochšie brucho, štíhlejší pás a boky. Ideálna voľba pre každú ženu! Účinok je ešte výraznejší pri súčasnom dodržiavaní diéty. Alergia: výrazne zmierňuje príznaky alergie (napr. sennú nádchu vyvolanú peľom, prachom, chemikáliami), uľahčuje dýchanie. Reuma: v niektorých prípadoch zmiernila aj silné reumatické bolesti. Celkový stav: zlepší sa krvný obeh organizmu, svaly sa uvoľnia, jedovaté látky sa vyplavia. Pokožka: pokožka sa stane elastickejšou a pružnejšou.


Dôležité! Doporučujeme, aby ste sa cca. 1,5 hodiny pred používaním infrasauny najedli a vypili 0,5 litra vody. V opačnom prípade môže počas používania nastať závrat, zvracanie alebo omdletie.

Infračervená kabína vyžaruje v rozsahu neviditeľného užitočného svetla infračervené lúče s vlnovou dĺžkou 2-25 mikrometrov. Ich zdrojom je špirálové odporové teleso vyrobené zo špeciálneho materiálu, telo ochraňuje pred jeho priamym teplom teplovzdorná tkanina. Pokožka sa zohrieva šetrne a rovnomerne, póry sa otvoria, lúče rovnomerne prenikajú do pokožky pretkanej krvnými cievami. Preniknú pod pokožku asi do 4cm hĺbky, kde sa premenia na tepelnú energiu a prúdením krvi sa rýchlo rozptýlia v celom tele.

Potenie je v infrasaune pri teplote 40-50 oC príjemné a pohodlné. Z metód, ktoré poznáme v súčasnosti, je toto jediná, ktorou sa prirodzeným spôsobom docieli liečivý účinok horúčky, ktorý zasahuje celý organizmus. Tepelná kabína sa postará o očistu tkanív a z tela vyplaví splodiny. Obtiaže spôsobené usadeninami sa zmiernia, alebo úplne pominú.

 

 

Rendelje termékeinket forródrótunkon egész héten, akár szombaton vagy vasárnap is!
00 421 948 885 848      00 421 948 885 682